Titles you rated
Yes ManRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 0.5
ContagionRated ★ 2.0
ColoniaRated ★ 3.5
GretaRated ★ 3.5
Florence Foster JenkinsRated ★ 3.0
The AccountantRated ★ 2.0
Charlie's AngelsRated ★ 3.0
The Old GuardRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 0.5
DangalRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
JoyRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 3.5