Movies
Ratings
611
The DescentRated ★ 5.0
The FortressRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 0.5
Best ChefRated ★ 2.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.5
Infernal AffairsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0