Titles you rated
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BeethovenRated ★ 3.0
A Walk to RememberRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 4.0
SocialphobiaRated ★ 4.0
Cheaper by the DozenRated ★ 3.0
The HoleRated ★ 4.0
HerculesRated ★ 3.5
Painted FireRated ★ 4.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 3.5
Enter the DragonRated ★ 3.5- Unstoppable MarriageRated ★ 0.5
The BeachRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Shanghai KnightsRated ★ 2.0