Titles you rated
Officer of the YearRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 5.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
The RockRated ★ 5.0
The KingRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.5
MarathonRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0