Titles you rated
LucyRated ★ 4.0
The Sword with No NameRated ★ 3.0
MissingRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Death Becomes HerRated ★ 2.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
HandphoneRated ★ 3.0
Bloody ReunionRated ★ 1.0
The Red ShoesRated ★ 1.5
RinguRated ★ 1.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 2.0
PossessedRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 3.5
The King of PigsRated ★ 2.5
Three… ExtremesRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
Mutt BoyRated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.5
Mulan IIRated ★ 2.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 5.0