Movies
Ratings
236
Tears in the AmazonRated ★ 3.0
RoboCop 2Rated ★ 3.0
GremlinsRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.0
SpawnRated ★ 3.0
Lethal WeaponRated ★ 4.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
BackdraftRated ★ 4.0
Death ProofRated ★ 3.0
American History XRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.0
Fist of LegendRated ★ 4.0
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 4.0
The Man in the Iron MaskRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 3.0