Titles you rated
New NormalRated ★ 3.0
No MercyRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 4.5
PainlessRated ★ 4.0
Orphan: First KillRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.0
PreyRated ★ 4.0
SmileRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The BatmanRated ★ 5.0