Titles you rated
GoldenEyeRated ★ 2.0
V/H/SRated ★ 2.0
SairenRated ★ 1.0
A Serbian FilmRated ★ 1.0
Evil DeadRated ★ 2.5
The Grudge 2Rated ★ 1.5
Ghost TrainRated ★ 1.5
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 0.5
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 1.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 1.5
The Soul GuardiansRated ★ 0.5
CadaverRated ★ 1.5
Dark WaterRated ★ 1.5
The WigRated ★ 2.0
The GrudgeRated ★ 2.0
Cube ZeroRated ★ 1.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 2.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
Interview with the VampireRated ★ 3.5
Project Cheonan ShipRated ★ 3.0