Titles you rated
AdolescenceRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 2.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.5
Crime TriviaRated ★ 4.5- Charingeon Jwippuldo Eobsjiman Season 2Rated ★ 4.5
- Charingeon Jwippuldo EobsjimanRated ★ 5.0
Street Girls Fighter Season 2Rated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.: ReawakenedRated ★ 4.5
Street Girls FighterRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
Girl From NowhereRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Tokyo RevengersRated ★ 0.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.0