Titles you rated
- SPEEDY!Rated ★ 4.5
- Say SomethingRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
Like Father, Like SonRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
After LifeRated ★ 4.0
MudboundRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.5
Moonlit WinterRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
Dear ExRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.5
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5