Movies
Ratings
179
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 4.5
Dead Man WalkingRated ★ 4.0
PhenomenaRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 4.0
Alien: CovenantRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
First ManRated ★ 4.0
Lost in TranslationRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 4.0