Titles you rated
Body of LiesRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 4.0
Wild CardRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 3.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
American History XRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 3.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.0
PunchRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Man in LoveRated ★ 3.0