Movies
Ratings
620
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Memoirs of a GeishaRated ★ 2.5
ChicagoRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5
The White TigerRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The French DispatchRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
SplitRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5