Movies
Ratings
50
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
UpRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.0
Shotgun LoveRated ★ 3.0
Two MoonsRated ★ 0.5
The Gifted HandsRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
PainedRated ★ 4.0
AlwaysRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 2.5
The ScentRated ★ 3.5
Runway CopRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Divine MoveRated ★ 2.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 0.5