Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
JumanjiRated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.0