Titles you rated
- Jang Gil SanRated ★ 3.0
TitansRated ★ 4.5
TitansRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 0.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 2.0
ConstantineRated ★ 3.0
MisaengmulRated ★ 4.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 1.0
Adventure TimeRated ★ 3.0
Time Travel TondekemanRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 2.0
Mazinger ZRated ★ 1.5
The FlashRated ★ 2.5
Doctor Who: The Waters of MarsRated ★ 3.0
Dining TogetherRated ★ 0.5- 14years old, YeongsimRated ★ 1.5
- Gadget & the GadgetinisRated ★ 3.0
- Inspector GadgetRated ★ 4.0
- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 2.5