Movies
Ratings
126
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.0
FlippedRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.5
My Little BrideRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Home AloneRated ★ 3.0