Movies
Ratings
36
LucyRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
What Happens in VegasRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 3.0
CloserRated ★ 3.5
One DayRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 4.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The RockRated ★ 4.0
The Art of SeductionRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0