Titles you rated
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The ChorusRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 5.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 3.5
The Book ThiefRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 5.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.0
DinosaurRated ★ 2.0
Detective Conan: Magician of the Silver KeyRated ★ 2.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 3.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
2012Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 2.5
SecretRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 2.5