Titles you rated
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Hollow ManRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
The MatrixRated ★ 4.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.5
Minority ReportRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5