Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Grand PianoRated ★ 3.5
Adventures of Arsene LupinRated ★ 2.0
Curse of the RingRated ★ 1.5
The Purge: AnarchyRated ★ 3.0
Into the StormRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
Shall We DanceRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
The Ugly DucklingRated ★ 3.5
American Pie Presents: The Book of LoveRated ★ 3.5
Mulan: Rise of a WarriorRated ★ 2.5
American Pie Presents: Beta HouseRated ★ 3.0