Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.0
MissRated ★ 3.5
The FarewellRated ★ 3.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
SORI: Voice from the HeartRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 4.0
Killing RomanceRated ★ 1.0
CorsageRated ★ 5.0
Paris, 13th DistrictRated ★ 4.0
DogRated ★ 4.0
The LobsterRated ★ 3.5- CassiopeiaRated ★ 3.5
MarionetteRated ★ 1.0
Molly's GameRated ★ 3.0
InheritanceRated ★ 0.5
MidnightRated ★ 0.5
RememberRated ★ 4.0