Movies
Ratings
204
Cast AwayRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
Escape PlanRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.5
Loving VincentRated ★ 4.0
Golden SlumberRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
Starry EyesRated ★ 1.0
Magic MikeRated ★ 2.5
LimitlessRated ★ 4.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
American HustleRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Hostel: Part IIRated ★ 4.0
Dirty GrandpaRated ★ 3.5
The Wedding RingerRated ★ 4.5