Movies
Ratings
108
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
MinionsRated ★ 5.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.5
Howl's Moving CastleRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 2.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
GhostbustersRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 3.5
ObsessedRated ★ 2.0