Titles you rated
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The RaidRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
ZombielandRated ★ 5.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 1.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 3.0
Act of ValorRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 3.0