Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
Mokpo the HarborRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 2.5
71: Into the FireRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
GravityRated ★ 3.0
Men in Black 3Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MementoRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0