Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
TunnelRated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 5.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Inside MenRated ★ 5.0
ResistanceRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
TroyRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 3.5
Fading GigoloRated ★ 3.5
HerculesRated ★ 2.0
The DescentRated ★ 2.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
HerRated ★ 4.0