Titles you rated
Days of WrathRated ★ 1.0
Love ClinicRated ★ 0.5
SecretRated ★ 2.0
My Boss, My TeacherRated ★ 2.0
MapadoRated ★ 2.0
Ghost HouseRated ★ 2.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
My Tutor FriendRated ★ 0.5
My Boss, My HeroRated ★ 2.0
200 Pounds BeautyRated ★ 0.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 1.0
MossRated ★ 1.5
Tidal WaveRated ★ 1.0
Secretly, GreatlyRated ★ 1.0
Man on the EdgeRated ★ 1.0
71: Into the FireRated ★ 2.0
War of the ArrowsRated ★ 2.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
The PiratesRated ★ 1.5
A Company ManRated ★ 2.0