Titles you rated
The Lives of OthersRated ★ 4.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 5.0
Death ProofRated ★ 5.0
11:14Rated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.5
MayhemRated ★ 3.5
DriveRated ★ 4.0
Much Ado About NothingRated ★ 3.5
The JudgeRated ★ 3.5
Eat Drink Man WomanRated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.0
SolarisRated ★ 3.0
MoonRated ★ 3.5
The ShiningRated ★ 4.5
8 MileRated ★ 3.5