Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
Into the StormRated ★ 3.5
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ContactRated ★ 4.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Alien³Rated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5