Titles you rated
Bullets Over BroadwayRated ★ 3.0
Wonder WheelRated ★ 3.0
AliceRated ★ 3.0
Hannah and Her SistersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 2.5
Everyone Says I Love YouRated ★ 3.5
Anything ElseRated ★ 4.0
Mighty AphroditeRated ★ 4.5
Take the Money and RunRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5
ManhattanRated ★ 4.5
Annie HallRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
The ClassicRated ★ 3.5