Titles you rated
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5
My Secret TerriusRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 3.5
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.0
JumongRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.5
A New LeafRated ★ 4.0
Three DaysRated ★ 4.0
Angel EyesRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 4.0