Movies
Ratings
332
SpotlightRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 2.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.0
MinionsRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.0
LionRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.0