Titles you rated
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.5
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
- Hotaru no HikariRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0- WhitechapelRated ★ 3.5
Keigo Higashino MysteriesRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
Parade's EndRated ★ 2.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0- Full of SunRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 3.0