Titles you rated
Triangle of SadnessRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
Little WomenRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.5
Out of AfricaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
SoulRated ★ 4.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5