Series
Ratings
77
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.0
HealerRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 5.0
A-TEENRated ★ 5.0
EncounterRated ★ 4.0- Dugeundugeun ChangeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 3.5
MotherRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Vineyard ManRated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 5.0