Movies
Ratings
80
The Cat ReturnsRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
UpRated ★ 5.0
BoltRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5