Titles you rated
Master of StudyRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.5
Mrs. CopRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
BrainRated ★ 3.5
4 Legendary WitchesRated ★ 4.5
Pots of GoldRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Warm and CozyRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
Angry MomRated ★ 1.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 1.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- Doctor WhoRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 3.5
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0