Series
Ratings
111
Crime SceneRated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
24Rated ★ 4.5
ElementaryRated ★ 4.0
ElementaryRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.0
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.0
The VirusRated ★ 4.5
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.0
The Return of IljimaeRated ★ 4.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.5