Titles you rated
The TreacherousRated ★ 3.5
Cast AwayRated ★ 1.0
Tabloid TruthRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 2.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 2.0
The ServantRated ★ 3.5
MementoRated ★ 5.0
The Way HomeRated ★ 1.0
Way Back HomeRated ★ 1.0
Pearl HarborRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
TraffickersRated ★ 5.0
Perfect GameRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0