Titles you rated
The RevenantRated ★ 4.0
The HimalayasRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.5
Ju-on: The Beginning of the EndRated ★ 3.0- WishRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 5.0
See No EvilRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 5.0
APT.Rated ★ 3.0
AloneRated ★ 3.0
Piranha 3DDRated ★ 3.5
The EyeRated ★ 3.0
Ghost ShipRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
RioRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.5
TarzanRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0