Titles you rated
SKY CastleRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
StrangerRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 2.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
MonstarRated ★ 1.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 4.0