Titles you rated
PunchRated ★ 3.0- Fairy CommiRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 0.5
Summer ScentRated ★ 2.0- Nine Tailed FoxRated ★ 1.5
- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
- DamoRated ★ 4.0
- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0
Hur JunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 0.5
Rustic PeriodRated ★ 5.0
White ChristmasRated ★ 0.5
Princess HoursRated ★ 3.0
On AirRated ★ 3.0