Movies
Ratings
15
Crows Zero IIRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
As OneRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 3.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0