Titles you rated
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Dead Dead Demon's DededededestructionRated ★ 3.0
Helgoland 513Rated ★ 3.5- The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 4.0
Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 4.0
- 데스노트Rated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
Petite Princess YucieRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- Boukyaku BatteryRated ★ 5.0
Oblivion BatteryRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 5.0- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 5.0
Kaiju No. 8Rated ★ 5.0