Movies
Ratings
51
Love & Other DrugsRated ★ 4.0
No BreathingRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 3.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5- Take OffRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
A MuseRated ★ 1.0
HauntersRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 3.0