Series
Ratings
13
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 4.0
GleeRated ★ 5.0
GleeRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0