Titles you rated
GravityRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.0