Titles you rated
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The RosesRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
JawsRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
AmadeusRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5