Titles you rated
NarcosRated ★ 4.5
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 4.0- Money Heist Season 5Rated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0